Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» відтепер стає для мешканців Івано-Франківська осередком тепла та затишку.

Новини
Дата публікації: 25 січня 2023 р.
toyota_1920x1080

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» - це не просто місце, де можна придбати й обслужити автомобіль. Відтепер для мешканців Івано-Франківська ми стаємо осередком тепла та затишку.

 

Завдяки автономним джерелам енергії тут можна зігрітися, погортати стрічку новин, якщо ви вже давно без зв’язку, підзарядити гаджети чи попрацювати за ноутбуком. В «Осередку тепла» також можна відпочити з дітьми під час блекауту — подивитися мультики, допомогти їм зробити домашнє завдання чи навіть підготувати малюнок на конкурс «Авто твоєї мрії»**.

 

Завдяки спільним зусиллям «Тойота-Україна», Toyota Motor Europe і дилерських центрів

по Україні, пункти обігріву забезпечені всім необхідним для комфортного перебування: кріслами, стільцями, пледами, подушками та винятковою атмосферою гостинності.

 

Що вирізняє «Осередок тепла Toyota»?

 

  • Є постійне резервне живлення. Ми оснащені генераторами та портативними зарядними станціями. Тому, навіть якщо генератор потрібно буде відключити, живлення подаватиметься від станцій.
  • Завжди тепло. В наявності альтернативні способи опалення. Тож у разі тривалого блекауту застосовуватимуться портативні обігрівачі.
  • А ще є стабільний зв’язок. Чимало дилерів уже мають супутникові системи, інші підключені до інтернету за допомогою оптоволокна. Це дає змогу бути онлайн, поки є електрика у провайдера.

Отже, якщо ви шукаєте місце, де є світло, тепло та вайфай, де можна випити чай та каву і де на вас радо чекають, завітайте за адресою:

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто», м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 78.

 

Дбати про клієнтів — філософія бренда. Велика сім’я Toyota не стоїть осторонь і доводить, що навіть у темні часи можна бути джерелом світла та тепла, яке зігріє не одну українську родину. Чекаємо в гості!

 

**Конкурс проводиться у період з 19 грудня 2022 р. до 20 лютого 2023 р. в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Детальні умови та Офіційні правила конкурсу — на сайті www.dreamcar.toyota.ua

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля