8
Корпоративні продажі

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик Авто» — офіційний дилер Toyota в Івано-Франківській області, сучасний автомобільний центр, що розпочав свою успішну діяльність в 2007 році, і пропонує послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів.

До Вашої уваги – повний модельний ряд офіційно представлених в Україні автомобілів Toyota, доукомплектація оригінальними аксесуарами та додатковим устаткуванням, широкий вибір оригінальних запчастин, регламентний технічний огляд, поточний або кузовний ремонт, шиномонтаж.

Висока якість обслуговування досягається завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованому персоналу.

Корпоративні клієнти завжди знаходяться в центрі уваги ТзОВ «Класик-Авто», і отримують спеціальні умови при купівлі та сервісному обслуговуванні автомобілів. Ми пропонуємо гнучку систему знижок – чим більше автомобілів Ви купуєте, тим вигідніші умови придбання.

 

Завдяки програмі «Тойота страхування» Ви можете застрахувати свій автопарк за вигідними, прозорими та доступними тарифами, при настанні страхового випадку ремонт автомобіля буде здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

На всіх етапах придбання і обслуговування до Ваших послуг кваліфіковані менеджери, що допоможуть Вам у вирішенні будь-яких запитань, виникаючих в процесі роботи
Контакти:

76006, м.Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 78
(0342)71-10-10, (067) 871-10-10

Подати заявку
Спосіб зв'язку
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля