ОБОВ'ЯЗКИ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ

Під час проведення тест-драйву беру на себе відповідальність за мою особисту безпеку та безпеку осіб, які знаходяться в автомобілі на трасі;
2. Приймаю участь в тест-драйві за власним бажанням, віддаючи собі звіт у власній кваліфікації та досвіді водіння;
3. Маю діюче водійське посвідчення, стаж водіння - більше 2-х років;
4. Не маю медичних протипоказань (запаморочення, серцева недостатність, епілепсія і т. д.) до водіння автомобілем;
5. Перед проходженням тест-драйву алкоголь і наркотичні препарати не приймав(ла);
6. Відмовляюсь від будь-яких претензій до організаторів тест-драйву, які можуть виникнути в результаті недотримання мною перерахованих вище обов'язків, а також навмисних дій (бездіяльності) чи необачності з моєї сторони.

 

Заповненням цієї форми суб'єкт персональних даних надає свою згоду на обробку його персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов'язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей.
Заповненням цієї реєстраційної форми суб'єкт персональних даних надає згоду на обробку своїх персональних даних з використанням засобів автоматизації та/або без таких ТОВ «Класик-Авто» самостійно та/або розпорядником бази персональних даних за дорученням ТОВ «Класик-Авто», а також погоджується, що ТОВ «Класик-Авто» може передавати його персональні дані третім особам відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Підтверджую, що заповнивши цю реєстраційну форму я проінформований про внесення моїх персональних даних до відповідної бази персональних даних ТОВ «Класик-Авто», а також про свої права згідно Закону України «Про захист персональних даних».

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля