ТВОЯ НАСТУПНА TOYOTA

2195_1_screenshot_8_2_3
Toyota відзначає 25 років гібридних технологій

Ось уже чверть століття Toyota створює технології мобільності завтрашнього дня. А почалося все 10 грудня 1997 року, коли стартував випуск першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель, назва якої у перекладі з латинської означає «той, що попереду», змінила правила гри на світовому автомобільному ринку та стала взірцем для наслідування.

Компанія Toyota вже понад 25 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Історія гібридних авто Toyota почалася ще у 1994 році, коли компанія реалізувала інноваційний проєкт під назвою G-21, подарувавши світу першу ефективну гібридну технологію та розпочавши еру екологічного автотранспорту. Офіційно виробництво моделей Toyota гібрид стартувало в 1997 році, з випуском першого у світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius.

hybryd_ico
«Toyota гібрид – Твоя наступна Toyota»

Що таке гiбрид?

Toyota – флагман гібридної технології, що реалізовує принцип спільного використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та високовольтної батареї.

Не потребує електромережі

Простота управління

Економічність у місті

На відміну від повністю електричних автомобілів, гібрид завжди готовий до руху, адже батарея заряджається автоматично. Вмикається, коли є потреба: залежно від умов гібридна система автоматично керує електромотором чи бензиновим двигуном.
Лінійне прискорення автомобіля завдяки гібридній безступеневій трансмісії з електронним керуванням.
Гібридні автомобілі дають змогу заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом, заторів.
Як працює гібридне авто
Пуск Подорож Прискорення Гальмування Уповільнення Зупинка
Гібриди Toyota почмнають рух лише за рахунок гібридного двигуна. За потреби автомобіль самостійно підключає бензиновий двигун та електромотор. У режимі ECO гібридний привод використовується максимально ефективно. При прискоренні, обгоні чи русі на високій швидкості автомобіль використовує синергію потужності ДВЗ та гібридної системи для отримання високих динамічних показників. Система використовує кінетичну енергію, яка виникає підчас гальмування, для зарядки батареї. В момент повної зупинки авто, накопичена енергія повертається до акумулятора. При уповільненні автомобіль поступово відключає бензиновий двигун. Під час зупинки, наприклад на світлофорі, гібридне авто не споживає пального та не провокує жодних викидів.
Переваги гібридної технології
Динамічність Екологічність Безшумне водіння Ефективність на трасі
Швидке реагування трансмісії Миттєве прискорення Рух без затримок Використання гібридних автомобілів дозволяє мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу Рух на електротязі забезпечує безшумний рух у міських умовах. Найбільш тихий рух на середній/крейсерській швидкості при помірному використанні акселератора Працюючий за циклом Аткінсона бензиновий двигун внутрішнього згоряння та гібридна система дозволяють рухатися по трасі більш ефективно, аніж прості бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.

FAQ

В обслуговуванні гібрид дорожчий, ніж звичайні автомобілі? Вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може бути навіть дешевшим завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid..
Чи складно керувати гібридом? Керувати гібридом так само просто, як і звичайним автомобілем. Усі елементи гібридної системи працюють без участі водія: від заряджання високовольтної батареї – до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором у процесі руху..
Чи безпечна високовольтна батарея? Гібриди Toyota обладнані багаторівневою автоматичною системою захисту, що надійно оберігає від ураження електричним струмом..
Які переваги у гібрида у порівнянні з дизелем? Гібридна технологія більш прогресивна та відповідає сучасним екологічним нормам, які постійно стають все більш вимогливими. Окрім того,гібридні автомобілі дозволяють заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та заторів..
Чим відрізняється нове покоління гібридної системи Toyota? Нове покоління гібридної системи, яка використовується на нових моделях гібридів Toyota, стало швидшим, потужнішим, більш тихим, економічнішим та має модернізовану більш компактну HV-батарею..
Як поводить себе гібрид взимку? Завдяки керуючому електромотору, гібрид здатен легко запускатися за дуже низьких температур, що можуть виявитися не по силах багатьом автомобілям з класичними системами внутрішнього згоряння..
Чи надійні гібриди у порівнянні з традиційними авто? Гібриди Toyota протягом багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно займаючи провідні місця у відповідних рейтингах як у США, так і в країнах Європейського Союзу..
Як довго здатна працювати батарея? Батарея надзвичайно надійна, при нормальній регулярній експлуатації її робота розрахована на весь термін користування автомобілем. Oфіційна гарантія на батарею – 5 років, або 100 тисяч км пробігу. *Детальні умови гарантії зазначені у сервісній книжці "Сервіс та гарантія".
Чому Toyota робить таку ставку на гібриди? Гібриди вдало поєднують переваги автомобілів з ДВЗ та електромобілів, що створює надзвичайний попит у клієнтів по всьому світі..
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля