Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Офіційний дилер TOYOTA в Івано-Франківському регіоні

Наш салон з червня 2008 року є офіційним дилером японського автомобільного концерну «TOYOTA» в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів Toyota, в основі якої лежить принцип «CustomerFirst»: «Клієнт — на першому місці».

 

За цей час власниками автомобілів Тойота стали більш ніж 600 клієнтів, кількість автомобілів, які знаходяться на технічному обслуговуванні складає більш ніж 1 500 авто.

Основним завданням дилерського центру є не тільки представлення всього модельного ряду автомобілів Toyota, що продається в Україні, але і забезпечення кожному клієнту максимального комфорту і зручності. Крім покупки автомобіля клієнту надається можливість скористатися послугою «тест-драйв», а також застрахувати машину, оформити кредит на її придбання, встановити додаткове обладнання, пройти технічне обслуговування і багато чого іншого.

У дилерському центрі працюють кваліфіковані співробітники — згуртована команда справжніх професіоналів, фахівців своєї справи, які пройшли спеціальне навчання в навчальних центрах компанії «Тойота Україна» і «Тойота Мотор», що гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для зручності клієнтів у «Тойота Центр» розташована комфортабельна клієнтська зона, обладнана спеціальними моніторами, які дозволяють клієнтам контролювати процес ремонту своїх автомобілів. Також для клієнтів працюють зони вільного доступу в Інтернет.

Ви вирішили стати власником автомобіля марки Тойота?
Ми чекаємо Вас в Тойота Центрі Івано-Франківськ «Класик-Авто»!

 

 

 

 

 

Офіційний дилер Toyota
Кваліфікований та сертифікований персонал на всіх етапах обслуговування Вашого автомобілю.
Документально оформлена повна гарантія від виробника (100 000км або 3роки).
Оригінальні запчастини - гарантія справної роботи Вашого автомобілю.
Підтримка офіційним дилером спеціальних сервісних кампаній заводу виробника.
Найсучасніше обладнання для обслуговування Вашого автомобілю.
Розширена технічна підтримна на дорозі від Toyota Assistancе в Україні та Європі.
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля