11 Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії - 2023»

Події
Дата публікації: 19 грудня 2022 р.
toyota_web_2022_07
КОНКУРС МАЛЮНКА "АВТО ТВОЄЇ МРІЇ ВІД TOYOTA"
Діти завжди дуже тонко відчувають зміни та емоції, тож відтворюють їх у своїй творчості. Пропонуємо взяти участь вашим маленьким художникам в Конкурсі дитячого малюнка від Toyota «Автомобіль твоєї мрії» Для участі в національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2023» потрібно подати роботу в Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто" з 19 грудня 2022 року до 20 лютого 2023 року включно, згідно з офіційними правилами.

Конкурс дитячого малюнка «Автомобiль твоєї мрії – 2023» від Тoyota

У ці часи викликів для України та світу кожному важливо мати мрію та надію на майбутнє. Важливо усвідомлювати, що майбутнє залежить від кожного з нас. Те, яким ми уявляємо майбутнє та які дії робимо щодня, впливає на формування світу, в якому ми житимемо завтра. 

Ми в Toyota віримо, що діти – це майбутнє, саме тому щороку проводимо конкурс дитячого малюнка. До участі запрошуємо юних художників до 15 років включно. Дитині необхідно намалювати або створити за допомогою комп’ютерної графіки роботу, відповідно до вимог конкурсу, й разом із батьками принести малюнок до Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто", заповнити та подати заявку в період з 19 грудня 2022 р. по 20 лютого 2023 р.
Заявку можна завантажити заздалегідь на цій сторінці нижче або заповнити в одному з дилерських центрів. Приймаються лише ЗАПОВНЕНІ НА КОМП’ЮТЕРІ заявки, з підписом батьків або опікунів (згідно з умовами офіційних правил). Заявки, заповнені від руки, не приймаються.

Якщо подається малюнок від руки, потрібно:

  • принести малюнок у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом із представником Toyota;

або

  • завантажити заявку на сайті, заповнити та надіслати разом із роботою у Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто" на адресу, що вказана на сайті конкурсу.

Якщо подається робота, створена за допомогою комп’ютерної графіки, потрібно:

  • принести digital-малюнок на USB-флеш-носії у дилерський центр, заповнити заявку заздалегідь або на місці разом з представником Toyota;

або

  • надіслати роботу на електронну адресу дилерського центру, яка зазначена в правилах конкурсу, а заявку відправити поштою або Новою поштою на адресу дилерського центру, що вказана на сайті конкурсу.

Коли усі роботи зберуть, наше поважне журі обере трьох переможців у трьох вікових категоріях. Серед призів — планшети iPad mini 6, Apple Pencil, набори маркерів з спеціальним папером для них.

Конкурс проходить в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Докладніше ознайомитися з правилами Національного конкурсу можна в окремому розділі «Умови» на нашому сайті.

Переможців Одинадцятого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2023» буде обрано 01.03.2023. Творче змагання триватиме з 19 грудня 2022 року по 20 лютого 2023-го в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

Імена призерів будуть оголошені на офіційних сторінках Toyota Ukraine, а також на сайті dreamcar.toyota.ua.

Лауреати у кожній із категорій отримають цінні подарунки:

1-ше місце – iPad mini 6 та Apple Pencil

2-ге місце – iPad mini 6

3-тє місце – Набір маркерів Copic Marker + набір паперу для маркерів

Призери глядацьких симпатій: Призери в онлайн-голосуванні з глядацьких симпатій отримають сертифікат в онлайн-магазині товарів для творчості.

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля