Ви у безпеці із TOYOTA Safety Sense

Життя – це довгий та непередбачуваний шлях, а TOYOTA допомагає Вам йти по ньому в повній безпеці. Toyota Safety Sense – це п’ять сучасних технологій активної безпеки. Вона об`єднує в собі систему передаварійної безпеки, систему попередження про з’їзд з обраної смуги руху, автоматичне дальнє світло, систему розпізнавання дорожніх знаків та адаптивний круїз-контроль. Основним їхнім завданням є зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод й створення безпечної зони для керування автомобілем кожного дня. Toyota Safety Sense створена, аби звести до мінімуму виникнення можливих небезпечних моментів та вберегти водія й пасажирів.

 

Функція передаварійної безпеки використовує лазер та камеру, щоб запобігти чи пом’якшити можливі зіткнення з іншими транспортними засобами або перешкодами. Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху попереджає про ймовірне відхилення від початкового напрямку. Автоматичне дальнє світло забезпечує надійну їзду у вечірній час. Розпізнавання дорожніх знаків показує всю необхідну інформацію на новому TFT-дисплеї. Адаптивний круїз-контроль відповідає за дотриманням мінімальної встановленої відстані від іншого автомобіля. Технології активної безпеки Toyota Safety Sense мінімізує можливі зіткнення, що сприяє безпечним умовам керування.

 

Система передаварійної безпеки

З метою виявлення інших автомобілів, які рухаються попереду система передаварійної безпеки Toyota Safety Sense використовує камеру та лазер. Коли вона виявляє можливе зіткнення, то попереджає звуковим та візуальним сигналами. При цьому активовує автоматичне гальмування, щоб запобігти або пом’якшити зіткнення.

Адаптивний круїз-контроль

Адаптивний круїз-контроль відповідає за дотриманням мінімальної дозволеної відстані до автомобіля, що рухається попереду. Якщо відстань зменшується, система відповідно зменшуватиме швидкість руху автомобіля. Якщо є потенційна небезпека, то застосує гальма, вмикаючи при цьому гальмівні вогні. Автомобіль покроково буде прискорюватися до початкової швидкості руху, якщо відстань буде збільшується.

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху

Попередження про з’їзд з обраної смуги руху відповідає за дотриманням вихідного напрямку, ідентифікуючи межі смуги за допомогою камери. Якщо є потреба й авто відхилилося від початкової обраної смуги без індикації поворотного сигналу система вмикає звукове та візуальне попередження. Зокрема, після цього появляється можливість здійснити певні корегування.

 

✔️Завжди з Вами:

🚩 Офіційний сайт: https://toyota.if.ua/

🚩Instagram: https://www.instagram.com/toyota.if/

🚩 Telegram канал: https://t.me/joinchat/AAAAAELAwYzNM3plTEQx_g

🚩 Відділ продажів: тел. (0342) 71-10-10, (067) 871-10-10, (Viber, WhatsApp, Telegram), (095) 284-10-10;

🚩 Відділ сервісу: тел. (0342) 715-715, (098) 5-715-715 (Viber, WhatsApp, Telegram), (095) 2-715-715

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити