Toyota RAV4: найпопулярніший гібридний автомобіль в Україні

Сьогодні гібридні автомобілі є практично у всіх класах автомобілів. Самі гібриди поділяються на дві основні групи: звичайні і ті, які підзаряджаються (Plug-in). Їх ще називають плагіни.

Акумулятори перших, як правило, заряджаються енергією, що виробляється під час руху і гальмування, у других – те ж саме й плюс передбачена зарядка від розетки. Зокрема, пробіг на електротязі у них більший.

У чому краса гібрида? Він рушає з місця і стартує безшумно. Він може частину шляху проїхати на електротязі. Він більше дружить з природою, а ніж авто з ДВС. Та й енергія гальмування у гібридів не пропадає, а накопичується.

У компанії TOYOTA гібридними автомобілями займаються давно. Більше того, у компанії вважають, що час для чистих електрокарів ще не настав. Тому кажуть, що потрібно сконцентруватися на гібридах і до ідеалу відточувати нову технологію. Не випадково, в Україні велика частина гібридних авто належить виробництву TOYOTA. Тому, очікувано, що перше місце стосовно продажів в Україні посідає Toyota RAV4 Hybrid ( з великим відривом ).

Правильно навіть буде сказати не з великим відривом, а з божевільно великим в порівнянні з конкурентами. Цієї моделі за 7 місяців нинішнього року було продано понад 1 200 шт.

Хтось вважає гібриди гілкою автомобільної еволюції, перехідним етапом від автомобілів з ДВС до електрокарів. А для когось гібриди стали можливістю заощадити на паливі і більш уважніше ставитися до навколишнього середовища.

 

Детальніше про гібридні системи TOYOTA Ви можете дізнатись за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225/5

або за телефонами відділу продажу: (0342) 71-10-10, (067) 871-10-10, (Viber, WhatsApp, Telegram), (095) 284-10-10;

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити