Toyota Camry: якість та стиль

Модель Toyota Camry спочатку проектувалася як великий сімейний седан. Перше покоління з’явилося ще в 1982 році. З тих пір автомобіль змінив близько десяти поколінь (в деяких випадках існували різні моделі для ринку США, Європи, Азії) В сучасній автомобільній ієрархії Toyota Camry знаходиться на стику класів «D» і «E». Як результат, в залежності від конкретної версії, даний автомобіль може виступати як великим сімейним, так і комфортним бізнес-седаном для ділових людей.  В історії моделі було чимало цікавих відгалужень: універсал Camry Wagon (Gracia), купе Camry Solara, гібридні версії Camry Hybrid. Нинішній автомобіль 70-й серії – Toyota Camry XV70 – дебютував в 2017 році, а продажі його в Україні стартували на початку 2018.

Зовнішність нового покоління Toyota Camry – це суміш стилю. Підсумковий результат не може не радувати око. Вузькі розкосі фари повністю побудовані на світлодіодах, задні ліхтарі – аналогічно (у середніх версій фари простіше). Величезна декоративна решітка радіатора може бути сірою або чорною залежно від комплектації, 18-дюймові колісні диски, які виглядають розкішно. Під капотом – «атмосферник» 2,5 л і 6-ст. АКПП зі звичайним (D) або спортивним (S) режимом.

Під капотом перевірена техніка – атмосферний двигун 2,5 л і 6-ст. АКПП. Але це той випадок, коли «старий кінь борозни не псує»: динаміка достатня, перемикання непомітні. Двигун не боїться високих обертів – близько 5-6 тис. – причому в такому режимі і потужності, здається, мало не більше заявленого.

Салон зроблений досить на гідному рівні: тут є натяки від моделей більш високого класу – різних автомобілів Lexus, актуального покоління Toyota Avalon. Тільки все це зроблено в форматі Camry. Пластик скрізь м’який, прилади красиві і зрозумілі. Дисплей для водія, багато функцій та зрозуміле управління. Зручні сидіння, високий підлокітник, масивна центральна консоль. Передня панель красива і дизайном, і якістю матеріалів, і ефектними приладами. Сидіння м’які і глибокі, зокрема є підігрів. Шкода, але немає вентиляції. Хотілося б трохи більше уваги до обробки керма і трохи менше вишукувань в декорі: «мідне дерево» цікаве за фактурою і кольором, але тягне на щось більш звичне.

 

Пасажирам також буде комфортно, адже позаду місця просто «досить» (але без надмірностей). Присутній шикарний бонус у вигляді багатофункціонального пульта управління. Тут і окрема зона клімату, і підігрів сидінь, і управління аудіосистемою, і підйомна шторка на заднє скло.

Окремо можна відмітити, що модель має багато інновацій. Фірмовий комплекс Toyota Safety Sense охоплює ряд передових технологій: активний круїз-контроль з можливістю повної зупинки, попередження про фронтальне зіткнення, функція автоматичного гальмування, контроль рядності руху, система розпізнавання дорожніх знаків, автоматичне перемикання світла «дальній / ближній». Перші пункти працюють на основі датчиків відразу двох типів: по-перше – радар для вимірювання дистанції до автомобіля попереду (або іншого об’єкта), по-друге – т.зв. монокулярная камера, яка розпізнає силует автомобіля попереду. Система контролю рядності руху, розпізнавання дорожніх знаків, автоматичне перемикання світла – а ось це вже працює на основі камери, вбудованої в верхню частину лобового скла.

 

Toyota Camry – це автомобіль, який подобається на емоційному рівні, як би дивно це не звучало для даної марки. Нинішнє покоління Toyota Camry є справжнім взірцем знаменитого світового бренду Toyota.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити