Безпечна зима із TOYOTA

Офіційний дилерський центр TOYOTA у Івано-Франківському регіоні «Класик-Авто» вкотре наголошує своїм клієнтам і всім автолюбителям вчасно готуватися до морозяного сезону. Підготуйте свій автомобіль належним чином.

  • Пропонуємо придбати оригінальні щітки склоочисників Toyota. Вони були розроблені з урахуванням особливостей моделей Toyota відповідно до стандартів якості виробника. В них використовуються лише якісні матеріали. Еластична гума для довготривалої експлуатації, що має високий рівень стійкості до впливу олій, хімічних речовин, бруду, льоду, низьких і високих температур.
  • Оригінальні щітки Toyota ідеально очищують скло вже з першого руху, якісно і безшумно усувають воду та бруд, не відволікаючи увагу водія, чим підвищують рівень безпеки і для всіх пасажирів. Модельний ряд, що складається з каркасних, гібридних, безкаркасних щіток склоочисника, був розроблений для того, аби забезпечити найприємніші враження від керування автомобілем Toyota.
  • Оригінальні лампи TOYOTA OptiWhite. Вони в рази покращать зовнішній вигляд вашого авто завдяки характерному ефекту білішого світла, а й суттєво сприятимуть видимості для водія в темну пору доби. Пам’ятайте, що саме освітлення є фактором більш комфортного та безпечного керування автомобілем. Лампи характеризуються вражаюче довгим та інтенсивним світловим променем, котрий допомагає чіткіше бачити шлях попереду та інших учасників дорожнього руху.  Вони посилюють ефект світловідбивних дорожніх знаків. Ще однією характерною рисою продукту є його надійність та тривалість роботи, що додає впевненості водієві при подорожах на далекі відстані.
  • Оригінальні гальмівні колодки є епіцентром важливості стосовно безпеки Вашого автомобіля. Високоякісні матеріали забезпечують функціонування на високому рівні.  Під час миттєвої зупинки з високої швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками моде бути коротшим на 30% порівняно з підробленими.
  • Оригінальні мастильні матеріали Toyota Genuine Motor Oil відповідають усім вимогам виробника і забезпечують оптимальні функціональні характеристики. В офіційному дилерському центрі «Класик-Авто» Ви можете здійснити заміну мастильних матеріалів та бути впевненими у їхній якості. Високоякісна оригінальна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля. Зокрема, масляний фільтр Toyota забезпечує очищення масла, що постачається до рухомих елементів двигуна. Однією з головних характеристик оригінального фільтра є герметичність. У арсеналі Toyota також є запобіжний клапан, завдяки якому масло потрапляє у двигун навіть при сильному забрудненні фільтра.

Компанія TOYOTA – це якість, найвищий рівень надійності та довіра споживачів, котрі вже роками затверджують високе звання й відповідають званню лідера!

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити