Toyota Motor Europe лідер на ринку продажів

Toyota Motor Europe продала вже понад 279 тисяч автомобілів за перше півріччя 2019 року. З річним зростанням на 14%, моделі Hybrid Electric допомогли TME зберегти продажі в першому кварталі 2019 року на ринку, що скорочується, збільшивши тим самим частку компанії до 5,2%.

Статистичні дані показують, що більше клієнти вибрали для себе гібридні електричні версії нових моделей Toyota Corolla, RAV4 і Lexus UX. Компанія «Гібридні електричні транспортні засоби» ( HEV ) продемонструвала високу продуктивність компанії Toyota Motor Europe, де було запропоновано 19 різних моделей та три основні нові моделі, що розпочали продаж у Європі в першому кварталі поточного року.

Виконавчий віце-президент TME Matt Harrison розповів представникам ЗМІ, що незважаючи на більш слабкий європейський ринок та шаховий запуск трьох нових моделей, продажі Toyota та Lexus залишалися стабільними в першому кварталі завдяки сильному попиту на гібридні моделі. «З успішним запуском трьох важливих нових моделей впродовж першого кварталу, ми впевнені, що у нас є потужність продукту, щоб продовжувати перевершувати свої показники щодо продаж до кінця 2019 року. Я впевнений, що ми досягнемо, як мінімум, нашої загальної Toyota та Lexus позначки збуту.»

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад