Єдиний, неповторний, унікальний: Toyota побудує для нового імператора Японії спеціальний автомобіль

Планується, що надсучасна версія Toyota Century буде в єдиному екземплярі. Авто постане загалу у вигляді кабріолету вже цієї осені на коронаційному параді новообраного глави країни. Інженери компанії взяли за основу седан Toyota Century третього покоління. Дебют моделі відбувся ще у 2017 році. Тоді вона вже була оснащена гібридною силовою установкою від Lexus LS 600h з атмосферним двигуном V8 об’ємом п’ять літрів і електромеханічним варіатором THS II. 431 кінська сила із відкидним верхом невдовзі випробує міцність доріг Японії.

Очікується, що салон Toyota Century сумарно буде розрахований на чотирьох людей. Для окремих сидінь будуть використовувати натуральну шерсть, зокрема за бажанням потенційного власника її можна буде замінити на оббивку зі шкіри. Для комфортабельності пасажирів, які будуть їхати на задніх сидіннях, передбачено спеціальні підставки для ніг, масаж, електропривід креслення, столики, панелі керування. Кліматична установка, аудіосистема із двадцятьма динаміками та розважальний комплекс з великим екраном, встановлений в задній частині підкладки між передніми сидіннями, також доповнять ряд унікальних агрегатів авто Toyota Century.

Як відзначає прес-служба Toyota, конструкторам вдалося знизити рівень повороту і збільшити висоту дверних пройомів. Акустичний комфорт в салоні підвищується з допомогою оптимізації кріплень мотора та системи активного шумоподавлення, що знижує шум і вібрації під час запуску двигунів й забезпечує плавне прискорення автомобіля.

Ще в далекому 2006 компанія представила імператорові спеціальну версію моделі Century Royal. Лімузин представницького класу був створений з унікальним для японського ринку мотором V12 1GZ-FE. Цілих 40 років автомобіль успішно використовувався імператором для транспортних цілей.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад