Понад півстоліття історії: Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser 200 не новинка – автомобіль останній раз оновлювався декілька років тому. Однак цей позашляховик як і раніше популярний. Toyota Land Cruiser 200 – з року в рік демонструє стабільні продажі, не зважаючи на вік, габарити, витрати та ціну.
Історія моделі налічує вже 65 років! Все почалося в 1953 році з випуску моделі Toyota BJ, але вже через 10 років – восени 2007, як версія 2008 МГ – був запущений актуальний автомобіль Toyota Land Cruiser 200. Toyota Land Cruiser ніколи не відмовлявся від свого коріння позашляховика. Він тільки доповнювався простором і комфортом. З кожним новим поколінням він вдосконалювався. Словом, справжній лідер позашляховиків Toyota.

Великий та важкий позашляховик, та ще й на товстих шинах – як він повинен їхати!? У 99% випадків тут не буде проблем з перестроюванням та поворотами; навіть при щільному русі. Чудовий «рецепт» від подібної поведінки – режим «Sport S»: в такому випадку підвіска трохи затискається і знижує частку кренів-кивків, кермо стає важче, що дозволяє більш точно контролювати кут його повороту, мотор і АКПП переходять в спорт-режим.
Потужності мотора не те, щоб багато, але як раз в міру для автомобіля такого розміру і ваги. При неспішних розгонах на початку ходу педалі акселератора відчувається м’якість і пауза – це добре допомагає плавно їздити в корках. Якщо натиснути педаль сильніше – то двигун без проблем «скаже» Toyota Land Cruiser 200: «вперед». Традиційний автомат теж не здає позиції. При плавній їзді – він м’який настільки, що нагадує варіатор. Якщо швидко прискоритися, то він вчасно перемикне передачі, а це дозволяє розкручувати мотор до високих оборотів.

Позашляховик Toyota Land Cruiser 200 виглядає монументально – і їде також: впевнений під час розгону та стабільний на прямій. Комфорт завжди і всюди: на будь-яких нерівностях, на ямах чи в колії. Салон: тут просторо спереду і ззаду, є клімат-контроль, бокс-холодильник в підлокітнику і шкіра на сидіннях. Ззаду просторо (попри високу підлогу), є регулювання сидінь, свій роздільний «клімат», підігрів. Великі вікна з гарним оглядом та величезний багажник.

Основа автомобіля Toyota Land Cruiser 200 цілком очікувана: рама сходового типу, атмосферний бензиновий мотор або турбодизель. Отримавши гідропневматичну підвіску, позашляховик ToyotaLand Cruiser 200 навчився «присідати» і «підводитися» приблизно на 50 мм в кожному випадку, що важливо для зручності посадки і на рельєфному бездоріжжі – так нижчі шанси пошкодити розвинений обвіс. Toyota Land Cruiser 200 гарний в оснащенні. Тішать і його інновації: особливо в кількості різних систем для бездоріжжя.

Автомобіль не проходив краш-тест Euro NCAP, але проходив випробування ANCAP – організація, що перевіряє безпеку для нових автомобілів, що продаються в Австралії і Новій Зеландії. Результат: максимальні «5 зірок». Хоча без нюансів не обійшлося – наприклад, є зауваження до захисту шиї, та й у фронтальному ударі автомобіль набрав 13 балів з 16 можливих через підвищених навантажень на груди. Водночас – при бічному ударі захист максимальний, а голова завжди в безпечній «зеленій зоні» при будь-якому типі удару.

Toyota Land Cruiser 200 – створений не для перегонів, і не для бездоріжжя. Він створений для того, щоб впевнено доїхати з пункту «А» в пункт «Б», не зважаючи на дороги (або їх відсутність), на погоду, не думаючи про відстань. Пунктом «Б» може бути й крапка на карті посеред поля, і театр або ресторан, і бізнес-центр. Ви доберетеся до пункту «Б» з хорошим комфортом, а підвіска буде довго служити навіть при постійній їзді по поганих дорогах. Ім’я «Land Cruiser» – це не просто назва моделі, а реально зображення концепції автомобіля: такий собі круїзний лайнер для тривалих експедицій-перегонів по землі. Попри вік, зауваження, ціну і витрати, автомобіль пропонує свої особливі плюси – і завдяки їм (як і раніше) має попит на ринку.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити