Моделі марки «TOYOTA», про які Ви ніколи не чули

Toyota Su-Ki

«Амфібія» була розроблена компанією Toyota для військової кампанії в Атлантиці. Машина мала підключений повний привід і бензиновий шестициліндровий двигун потужністю 65 кінських сил, а її вантажність становила дві тони. З листопада 1943 року по серпень 1944-го було побудовано 198 таких моделей.

 

Toyota Origin

Влітку 2000 року компанія Toyota випустила свій 100-мільйонний автомобіль і в рамках свята підготувала модель Origin. Унікальний седан, який випустився всього за місяць і мав обмежений тираж (1000 екземплярів). Авто зроблене було в стилі Toyopet Crown 1955 року, Origin був побудований на базі лімузину Progres, але отримав більше цікавіших деталей. Тут і дерево ручної обробки, і шкіра, і задні двері, які відкривалися проти ходу. Вартість: 7 мільйонів ієн (близько 60 тисяч доларів по тогочасному курсу валют).

 

Toyota Classic

Модель, яка також присвячена вищезгаданому святу. Автомобіль було побудована на базі пікапа Hilux 4-го покоління. Ретро-машина була приурочена до 60-тих роковин. Toyota AA, яка показала себе ще в 1996 році. За цей час було побудовано 100 машин з шикарним  шкіряним салоном, який коштує близько 75 тисяч доларів США.  Classic – представник JDM більше ніде, окрім Японії, не продався.

 

Toyota Kijang

Вона розроблялася для автомобільного ринку Азії. Модель нараховує три покоління, Найнезвичнішим вважається те, що вона випускається з 1976 по 1981 рік і продається під назвою Tamaraw. Автомобіль являє собою невеликий пікап, який оснащений 4-циліндровим двигуном. Саме ця машина випередила Ford, Chrysler і GM, коли випустила мініатюрні пікапи для азіатського ринку, на подобі Ford Fiera.

 

Toyota Blizzard

Найближчий родич Daihatsu Taft. Blizzard покоління LD10 подібний на Land Cruiser FJ40, але в мініатюрі. Відмінність від старшого брата така, що Blizzard випускався недовго (перше покоління: 1980 – 1984 рр.) і оснащувався лише одним двигуном – 4-циліндровим атмосферним «дизелем» об’ємом 2,2 літра. Машину поставили на експорт, але її рідко купують. Наприклад,  в США їх офіційно продають трохи більше десятка.

 

Toyota Camp Mate

Наглядний доказ того, що на колесах можна зробити багато, а тим білше на базі навіть такого компактного авто, як Lite Ace. Доступний виключно в Японії, Camp Mate мав телескопічну бокову секцію, цим самим дозволяв збільшувати об’єм «житлової площі» майже в два рази. В задній частині можна було спокійно відпочивати із товаришем. Двигун і трансмісія машини залишилися незмінними – це дволітровий дизель, який працює в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і працює по такі самій схемі, що на ГАЗ-21.

 

 

Toyota Sprinter Trueno Convertible

Шанс зустріти цю машину на дорогах майже нереальний. Sprinter Trueno Convertible продавався тільки в дилерських центрах Toyota японського міста Тама і користувався дуже поганим попитом – ціна на кабріолет була вдвічі більша, ніж за аналогічний хетчбек. У технічному плані автомобіль був повністю ідентифікований закритою версією.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити