Майбутнє і роботи TOYOTA

Роботи Toyota допомагатимуть людям здійснити свої мрії: відвідати Олімпійські та Паралімпійські ігри Токіо 2020

 

Toyota Motor Corporation, як всесвітній партнер Олімпійських та Паралімпійських ігор, має на меті запропонувати рішення для мобільності, що виходить за рамки надання службових транспортних засобів для Олімпійських та Паралімпійських ігор Токіо 2020. Роботи, які представляти Toyota, будуть використовуватися для підтримки мобільності людей у ​​різних місцях. Вони будуть допомагати людям відчувати та переживати моменти та втілювати мрії.

Наприклад: польовий робот підтримки (Field Event Support Robot)

Роботи спеціального призначення, оснащені автономними функціями, в рамках операцій по закиданні (тобто ковзання) на Олімпійському стадіоні.

Визначаючи оптимальний маршрут для подорожі, робот слідкуватиме за оперативним персоналом по шляху, що уникає перешкод під час пошуку та передачі метальних предметів події. Метою є зменшення кількості часу, необхідного для отримання предметів, а також зменшення кількості праці персоналу для проведення заходів. Toyota та Tokyo 2020 співпрацюватимуть з Міжнародною асоціацією легкої атлетичної федерації (IAAF) над розробкою польового робота для Ігор у Токіо 2020.

 

Ще одна розробка для допомоги людям – це робот підтримки.

На Олімпійському стадіоні робот Toyota Human Support Robot направлятиме гостей на своє місце і передаватиме їм легкі страви, товари та інше. Цим самим він буде допомагати їм вільніше насолоджуватися змаганням. Крім того, спеціально розроблений для Tokyo 2020, робот доставлятиме напої та інші товари глядачам, які вони замовили з спеціального планшету. Приблизно 500 місць під час Олімпійських іграх та ще 500 на Паралімпійських іграх, як передбачається, роботи зможуть обслуговувати понад 1000 глядачів, які потребують допомоги в мобільності (передбачається, що в кожній секції буде 16 рядів із 32 місцями).

Роботи Toyota, присвячені “Мобільності для всіх”, розширюють людські можливості.

Нобухіко Кога, головний директор науково-дослідного центру Toyota Frontier, сказав: “У Toyota ми використовуємо технологію промислових роботів для різноманітних застосувань. Вона заснована на нашій прихильності до “Підтримки життєдіяльності людини та життя в гармонії”. Наприклад, з 2004 року ми розробляли роботів-партнерів, орієнтованих на підтримку людей, які не можуть рухатися самостійно, включаючи старе населення. Зараз компанія перетворюється на мобільну організацію. Ми розширюємо наші зусилля з робототехніки, щоб забезпечити усім людям свободу пересування. “Мобільність для всіх” – це не тільки “фізичне” переміщення людини чи речі з одного місця в інше, але також включає “віртуальну” мобільність людини. Це надає додаткові можливості випробувати нові речі, зустрітися та взаємодіяти з іншими, або емоційно «переїхати»».

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити