Кросовер, який перевернув уявлення про компактні позашляховики: Toyota RAV4 Hybrid

Нове покоління Toyota RAV4 Hybrid не обманює очікувань від «м’язистого» дизайну: завдяки потужному гібридному мотору (218 для 2WD), автомобіль чудовий на розгоні – зрозумілі і швидкі реакції на натиснення педалі акселератора, рівний і плавний розгін, достатня динаміка, як для моделі подібного класу: стабільно 0-100 км / год за 8,6-8,7 секунди.

Основа Toyota RAV4 – опорний кузов і платформа TNGA GA-K. У гібриді повний привід реалізований за допомогою додаткового електромотора на задній осі, який став потужнішим, ніж раніше. Звичайна версія RAV4 пропонує CVT-варіатор з фіксованою стартовою передачею і трансмісію з роздільними фрикційними муфтами для підключення правого / лівого заднього колеса.

Салон повторює зовнішність: перевага прямих ліній, срібляста обробка, великі «шайби» клімат-контролю. Автомобіль не такий простий, як здається на перший погляд. Сидіння – з розвиненими боковинами і «вушками» під плечі. Кермо – просте на вигляд, але з приємною шкірою і продуманим розташуванням кнопок. Простір і спереду, і ззаду, у всіх вимірах. Новітні гібридні технології знижують рівень викидів СО2 в атмосферу та піклуються про навколишнє середовище. До сучасного RAV4 з ефектним дизайном, спортивним характером та високою якістю оздоблення Hybrid додаються неймовірні емоції від керування, підвищена економічність та екологічність.

Не зважаючи на простоту і дещо ​​грубуватий дизайн, на ділі салон гарний у всіх значеннях цього слова: зручні сидіння з достатніми діапазонами регулювань, приємне кермо, якісні оздоблювальні матеріали, простір, багато підстаканників і ніш під інші побутові дрібниці. Відчувається, що творці працювали над деталями.

 

Кажуть, що навіть якби компанія Toyota випустила нове покоління RAV4 з характеристиками на рівні конкурентів, то цей автомобіль все одно був би популярнішим від інших – хоча б через легендарну надійність бренду. Toyota випустила автомобіль, який являє собою щось більше. Нове покоління автомобіля Toyota RAV4 приємно дивує: круто виглядає, класно їде, мало «їсть», наповнений технологіями, вартує адекватних грошей. Популярність RAV4 виправдана цілком і повністю: автомобіль її дійсно заслужив.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити