Безпека перш за все: нові системи від TOYOTA

Компанія TOYOTA повідомила своїм шанувальникам про нововведення, котрі стосуються безпеки.  Нові функції безпеки зовсім скоро з’являться на автомобілях марки. Вони розроблені в першу чергу для забудькуватих водіїв.

Системне електронне новаторство компанії буде називатися «Auto Shut Off» появиться на «Тойотах» 2020 модельного року. Вони продаються на автомобільному ринку США. Система буде автоматично гасити двигун і блокувати мотор через деякий час, щоб допомогти власнику машини захистити її від крадіїв. Зокрема, це дасть змогу уникнути викидів газів, якщо автомобіль стоїть в гаражі. Система також буде давати можливість відправляти на смартфон власнику повідомлення про подальшу свою роботу.

Друга новинка від компанії отримала назву – «Автоматичний паркінг». Вона з’явилася на моделях, які оснащенні електронними гальмами. Коли водій переводить стан коробки передач в «паркінг» й виходить з машини, то вона автоматично включає ручне гельмо.
Компанія TOYOTA завжди була лідером стосовно інтеграції гібридних технологій. Нещодавно організація розповіла про план розвитку та розробки електромобілів.

Невдовзі ринок Японії побачить перший електромобіль TOYOTA, який за своїми властивостями повертається до середнього між Renault Twizy і Смартом. Вже до 2020 року машина буде мати двомісний салон. Також для японського ринку дебютують і 3-колісний сітікар Toyota i-Road наступного покоління, прогресивні електричні самокати, в тому числі «самохідне крісло» (це варто очікувати у 2021 році).

Варто відзначити й те, що TOYOTA планує інвестувати в розробку і виробництво нових тягових акумуляторів. Тут теж не обійдеться без сторонньої допомоги. Компанії Panasonic і Primearth EV Energy будуть сприяти розробкам. Уже наступне покоління батареї буде мати збільшену на 10% енергомісткість при незмінних розмірах.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити