Toyota C-HR – хто ти: купе!? Кросовер!? Гібрид!?

Toyota C-HR Hybrid: знаменитий, оригінальний і «не скучний» сучасний автомобіль від японців, фірмової гібридної техніки, титул «Автомобіль року в Україні 2018» у своїй номінації.

Повна назва моделі Toyota C-HR звучить «Coupe High Rider». Тобто, перед нами «купе», але «з високим рівнем кузова». У сучасному світі, після випуску 4-дверного купе Mercedes CLS і 5-дверного BMW X6, вже нині не вдасться здивувати фактом, що буде чудовою ідея про 2-об’ємний 5-дверний кузов, який високо покладений. Втім, кузов стильний: тут складні боковини, колісні арки, що виступають, пристойний нахил лобового скла та скошена задня частина авто. Що стосується деталей, то і в них він не посідає останніх місць: запам`ятовується антикрило, сітчаста сітка радіатора, заховані ручки задніх дверей.

Образ Toyota C-HR багатогранний: цікавий силует доповнюється зразковими задніми фарами та складним антикрилом, яке робить начебто перехрестя з величезними радіаційними фарами. Логотипи з блакитною підсвіткою – фірмова особливість гібридів Toyota. Модель Toyota C-HR – це все-таки «компактний двигун»: габаритні розміри – 4,36 х 1,8 х 1,56 мю, колісна база – 2,64 м, маса – 1 495-1 535 кг ( в залежності від оснащення), об’єм багажника при 5-місцевому салоні – 297-377 л (в залежності від комплектації).

 

Стосовно дизайну, то в салоні також не обійшлося без оригінальності: передня панель – з подвійним центральним дисплеєм, дверні карти, блок «клімат» – з глянцевою вставкою, красиві передні прибори  з двома стрілками.
В салоні є місця, які викликають захват – головний дисплей схожий на Toyota Highlander і Land Cruiser Prado. В середині модель не менше оригінальна, ніж зовні. Приємним є і так зване: «відчуття якості»: м’який пластик, шкіра та глянець. Гібрид відрізняється необмеженою конфігурацією, де замість тахометра встановлюється потужність і енергоефективність (енергомісткість або електро + ДВС ), потужність енергомісткості (завжди електро + ДВС ).

В керуванні автомобіль досить зручний: на передніх сидіннях сидіти зручно та пасажирам ззаду достатньо місця, попри невеликі вікна, темну оббивку, котрі зовсім трохи крадуть відчуття простору.
Toyota C-HR Hybrid виглядає органічно: це стильний, яскравий, молодіжний автомобіль, при цьому високий рівень якості в салоні, плюс цікава сучасна техніка під капотом. Ну що ж, купуємо!?

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити