Спрважній помічник Toyota Hilux

Сьогоднішній TOYOTA HILUX не плід чергового рестайлінгу. Це дійсно неначе повністю новий автомобіль, який відрізняється від старішої моделі (що протрималася на конвеєрі більше дев’яти років) всім, починаючи з рами, трансмісії, двигуна і закінчуючи кузовом.

HILUX сміливий, HILUX сучасний, він без жодних вагань вписується в сьогоднішній ритм життя та цілком виправдовує тренд стильного пікапа на всі випадки життя. Можна сміливо заявити, що він не просто вписується, а з ходу займає лідируючі позиції.

Нове «обличчя» TOYOTA HILUX висловлює спокійну впевненість у власній перевазі над конкурентами. «Примружені» фари зі світлодіодними ходовими вогнями і ближнім світлом, висока трапеція нижньої частини решітки радіатора, бічні дзеркала з хромованими накладками, тоноване скло у вікнах задніх дверей та задньому вікні кабіни. Датчик освітлення, який відслідковує зміни інтенсивності освітлення та автоматично вмикає або вимикає фари у разі його зміни. Транспондерна система відкривання дверей та пуску двигуна, яка замість звичайного ключа у транспондерній системі відкривання дверей та пуску двигуна використовується радіопередавач, що дозволяє відкривати двері, потягнувши за ручку, та замикати їх, натиснувши на кнопку. Для того, щоб запустити або зупинити двигун, достатньо натиснути кнопку «Пуск—Стоп» на панелі приладів. Тут лише потрібно мати ключ із собою в кишені чи сумочці.

Рельєфні передні і задні колісні арки, без допомоги накладних пластикових розширювачів надають пікапу зоровий об’єм. Стрімкість силуету TOYOTA HILUX задає єдина плечова лінія, розкреслюють пікап від заднього борту до фар. Повна гармонія тепер і в задній частині – нові ліхтарі, рельєфний борт, камера заднього огляду вбудована в більшу хромовану рукоятку.

Салон HILUX – такий же прорив для компанії Toyota, як і його зовнішність. Семидюймовий екран мультимедійної системи виглядає як вбудований планшет з сенсорними кнопками з боків (вони відгукуються і на натискання в рукавичках), між спідометром і тахометром з великими, добре читаються шкалами розташований TFT-дисплей. На нього виводиться практично вся інформація про машину, включаючи вхідний дзвінок і звуки з аудіосистеми.

Об’ємний бардачок, замість другого важеля на центральному тунелі тепер два глибоких місця для стаканів чи води. Зокрема, клімат-контроль, «круїз», Bluetooth, управління телефоном і iPod, USB-роз’єм, шість колонок, мультируль, безключовий доступ в автомобіль і запалювання кнопкою – все, як у хороших SUV і кросоверах. Кермо регулюється як по куту нахилу, так і по вильоту, нижня подушка передніх сидінь відчутно довша. Висота посадки (і ззаду теж) також збільшена й простору для задніх пасажирів тепер більше. За кермом не втомлюєшся від довгих поїздок.

Новий TOYOTA HILUX – це пікап без недоліків. Із попереднім поколінням легко було переконувати себе в тому, що Hilux, звичайно, надійний, прохідний, просторий, але не дуже гарний або не найзручніший, проте час таких відмовок пройшов.

З питань придбання нового Toyota Hilux звертайтеся в Тойота центр Івано-Франківськ «Класик-Авто».

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225/5, тел.: (0342) 71-10-10

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити