Седан Toyota Corolla – тепер на рівень вище

Автомобіль Toyota Corolla – це модель С-класу, яка веде свою історію з 1966 року. Перше покоління Corolla пропонувало кузов довжиною лише 3,85 м. і 1,1-1,2-літрові мотори. Далі в історії Corolla можна відшукати версії з 2-3-ступінчастим “автоматом”, були дизельні мотори і гібриди, хетчбеки і універсали. Історія моделі Toyota Corolla настільки багата і багатогранна, що можна написати навіть книгу.

 

Актуальне покоління Toyota Corolla побудовано з використанням новітньої архітектури TNGA на платформі TNGA GA-C: більш жорсткий кузов (+ 60% від минулої моделі), збільшена частка високоміцних сталей і кількість точок зварювання, незалежні підвіски «по колу», рульове управління з демпфером – все для кращої керованості і комфорту. Зокрема, автомобіль Toyota Corolla отримав гібридний силовий агрегат нового покоління.

 

Існує думка, що до розгону цього гібридного автомобіля потрібно звикати: управляти не стільки прискоренням, скільки його інтенсивністю. Старт завжди відбувається за допомогою електромотора, потім в роботу вступає ДВС. Втім ( як завжди!) все залежить від дій водія: при різкому натисканні педалі акселератора для динамічного прискорення – ДВС підключається в роботу майже «з нуля», при плавному натисканні педалі акселератора – можна розганятися тільки за допомогою електромотора. У моделі немає ні найменшої затримки на натиснення педалі акселератора: ні скидання передачі, ні «еко» -затримок. Скільки натиснув, як тільки натиснув педаль – так відразу і отримав прискорення. З рульовим керуванням схоже: нормальні і адекватні реакції на поворот керма, хоча і без особливих «родзинок» в керованості.

Максимальна потужність бензинового двигуна 1,6 л* становить 132 к.с. (97 кВт). Седан пропонується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або з безступеневою трансмісією Multidrive. Автомобіль здатен розвивати максимальну швидкість 200 км/год**. При цьому Toyota Corolla витрачає менше пального у порівнянні з попередніми моделями – всього 5,2 л/100 км** у заміському циклі та 6,2 л/100 км у комбінованому.

Інноваційна самозарядна гібридна силова установка четвертого покоління автомобіля Toyota Corolla Hybrid складається з 1,8-літрового ДВЗ та електродвигуна. При цьому вона розвиває максимальну потужність 122 к.с. (90 кВт) і витрачає всього 3,8 л/100 км** пального у міському циклі та 4,2 л/100 км** – у комбінованому. Батарея гібридної установки не потребує електромережі та заряджається автоматично.

Салон авто доволі простий: передня панель з горизонтальною орієнтацією виконана з м’якого пластику, сидіння зручні за формою і оптимальні за жорсткості набивання, спереду і ззаду місця достатньо. Підсвічування всіх кнопок склопідйомників, відмінні дисплеї в комбінації приладів і для системи мультимедіа, великий задній підлокітник.

Сьогодні Toyota Corolla налічує 12 поколінь, всього продано 46 мільйонів автомобілів – це один з найпопулярніших і масових автомобілів в світі.

Сила Toyota Corolla – в широкому виборі версій. Toyota Corolla не має глобальних мінусів-провалів, але має свої плюси-переваги: ​​легендарна надійність, порядна ціна, наявність економічного гібридного варіанту.

Записатись на тест-драйв: (0342) 71-10-10

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити