Сезонне сервісне обслуговування

Офіційний сервіс дилерського центру TOYOTA у Івано-Франківському регіоні «Класик-Авто» пропонує пройти осінній сервіс Тойота і підготувати свій автомобіль до раптових змін погоди.

Коли один сезон змінює інший, потрібно перевірити, чи готовий автомобіль до нових погодних умов. У нашій кліматичній зоні така процедура є обов’язковою і виконується не рідше двох разів на рік. Комплекс заходів охоплює щонайменше заміну гуми й масла до відповідного сезону. Крім цього, бажано перевірити роботу системи кондиціонування й опалення салону.

Офіційний сервіс дилерсьго центру TOYOTA у Івано-Франківському регіоні «Класик-Авто» – перший помічник Вашого автомобіля з високоякісними послугами. Незалежно від того, що Вам необхідно: консультації фахівця, виконання ремонтних робіт або технічне обслуговування автомобіля, наша команда пропонує Вам повний спектр послуг в поєднанні з унікальним досвідом компанії та найсучаснішим діагностичним обладнанням для швидкого і точного пошуку і усунення несправностей. Саме тому в сервісі «Класик-Авто» Ваш автомобіль в надійних руках.

Види технічного обслуговування
– контрольний огляд перед виїздом із парку ( КО);
– контрольний огляд в дорозі;
– щоденне технічне обслуговування (ЩТО) ( проводиться щоденно після заїзду в парк);
– технічне обслуговування № 1 (ТО-1);
– технічне обслуговування № 2 (ТО-2);
– Сезонне технічне обслуговування (СО) проводиться навесні і восени при переході на літній та зимовий періоди експлуатації.
Щоденне технічне обслуговування – виконується щодня після повернення автомобіля з лінії в між змінний час і включає: контрольно – оглядової роботи щодо механізмів і систем, що забезпечує безпеку руху, а також кузову, кабіни, приладів освітлення; збирально -мийні та сушильно – обтиральні операція, а також дозаправку автомобіля паливом, маслом , охолоджувальною рідиною . Мийка автомобіля здійснюється за потреби в залежності від погодних, кліматичних умов і санітарних вимог, а також від вимог, що пред’являються до зовнішнього вигляду автомобіля.
Перше технічне обслуговування (ТО -1) – полягає в зовнішньому технічному огляді всього автомобіля та виконанні у встановленому обсязі контрольно -діагностичних, кріпильних, регулювальних, мастильних, електротехнічних і заправних робіт з перевіркою роботи двигуна, рульового управління, гальм та інших механізмів .
Друге технічне обслуговування (ТО -2) – включає виконання у встановленому обсязі кріпильних, регулювальних, мастильних та інших робіт, а також перевірку дії агрегатів, механізмів і приладів у процесі роботи.
Сезонне технічне обслуговування ( СО) – проводиться 2 рази на рік є підготовкою рухомого складу до експлуатації в холодну і теплу пори року. Окремо СО рекомендується проводити для рухомого складу, що працює в зоні холодного клімату. Для інших кліматичних зон СО поєднується з ТО-2 при відповідному збільшенні трудомісткості основного виду обслуговування.

Спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватись технологічніх норм при виконанні робіт, підвищуючи якість наданих послуг. Сервісний центр «Класик-Авто» має у своєму розпорядженні весь необхідний перелік спеціального інструменту та обладнання, рекомендованих заводом-виробником для проведення робіт з якісної діагностики та ремонту автомобілів. Індивідуальний підхід на всіх етапах взаємодії із замовником послуг — від дзвінка клієнта в салон для запису на сервіс і до підписання акту виконаних робіт, пропонуючи рішення, яке максимально відповідає клієнтським вимогам і побажанням.
Довіряйте свій автомобіль надійним рукам офіційного дилерського центру ТOYOTA “Класик-Авто».

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити