Переваги офіційного сервісу Toyota

– Сервісний центр «КЛАСИК-АВТО» офіційного дилера TOYOTA в Івано-Франківському регіоні оснащений високотехнологічним обладнанням. Тут тільки найвищі стандарти технічного обслуговування та багаторічний досвід роботи співробітників, які пройшли навчання і є сертифікованими фахівцями з ремонту Вашого авто.

– Під час звернення в наш салон Ви можете бути впевненими на всі сто відсотків, що віддали машину у надійні руки, адже наша команда дотримується строгого регламенту. Ремонт чи діагностика Вашого автомобіля будуть виконані у чітко окреслені терміни та нормативи.

– Спеціалісти «КЛАСИК-АВТО» використовують виключно оригінальні запасні частини та витратні матеріали. Тут надають гарантію на виконання роботи й встановлені деталі.

– Сервісні послуги нашої компанії дозволяють також зафіксовувати всі ремонтні втручання, що проводилися із Вашим авто. Це дає змогу в подальших зверненнях максимально швидко та точно виявити можливі нюанси неполадок і оперативно вирішити проблему несправності.

Обслуговування у «КЛАСИК-АВТО» – це високий ступінь надійності виконаних робіт, європейська гарантія якості та професійний підхід фахівців. «КЛАСИК-АВТО» – це все, що Вам потрібно знати про відмінний сервіс.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити