Досконалість та якість надання послуг

Незважаючи на високу надійність японських автомобілів, вони також потребують дбайливої ​​експлуатації і своєчасного технічного обслуговування. Звернення до фахівців офіційного автомобільного сервісу TOYOTA «Класик-Авто» дозволить вчасно виявити поломки і швидко їх усунути з невеликими витратами.
Будь-які проблеми Вашого авто наші професіонали вирішують ефективно, а роботу виконують в чітко окреслені терміни. Вони допоможуть усунути проблеми з двигуном, бортовою системою, поміняють запчастини та здійснять ремонт електричних приладів.

У «Класик-Авто» здійснять всі технічні роботи стосовно обслуговування – в тому числі кузовний ремонт автомобіля. В період проведення ремонту ми використовуємо тільки оригінальні деталі. Автомобільний сервіс оснащений сучасним обладнанням та новітнім програмним забезпеченням.
Ми допоможемо виконати великий спектр профілактичних і діагностичних процедур. Ви можете сміливо звернутися до нас для того, щоб відремонтувати своє авто, адже ми дотримуємося всіх рекомендацій TOYOTA MOTOR CORPORATION.

Ми пропонуємо такий перелік послуг:
– Комп’ютерна діагностика авто за допомогою нового обладнання.
– Відновлення початкової геометрії кузова без вад.
– Ремонт двигуна автомобіля.
– Обслуговування КПП.
– Заміна витратних матеріалів. Усунення подряпин, відколів, слідів корозії.
– Проведення необхідних зварювальних і жерстяних робіт.
– Поточний і капітальний технічний ремонти.

Часто буває, що виходить з ладу система охолодження двигуна автомобіля, вона (як нам всім відомо) дуже важлива в роботі двигуна. Тому відкладати її ремонт не можна. Звертаючись в автосервіс «Класик-Авто», клієнт отримує компетентний підхід до вирішення будь-яких несправностей. Автомобіль оглядає фахівець і проводить діагностику за допомогою комп’ютерного обладнання. В результаті встановлюється, які запчастини зламалися і потребують зміни або відновлення.
«Класик-Авто» – це можливість надати автомобілю професійну діагностику, ремонт і технічне обслуговування. У нашому автомобільному сервісі працюють фахівці з великим досвідом роботи. Дбайливе ставлення до машини, професійний підхід до ремонту і сучасне обладнання дають нам можливість швидко і якісно здійснювати ремонт, обслуговування та діагностику будь-якої складності.
Ціни на ремонт визначаються залежно від того, яка поломка була виявлена ​​при діагностиці і який пробіг має автомобіль. Кінцева вартість не змінюється в ході роботи і затверджується в угоді після діагностики і встановлення несправностей, тому Вам не доведеться переплачувати.
Ми постійно поліпшуємо рівень обслуговування та стежимо за технічними новинками. Тому Ви можете бути впевненими в надійному ремонті автомобілів всього модельного ряду різних років випуску.

«Класик-Авто»: якість та надійність, яка перевірена роками.

📍Чекаємо за адресою:
м. Івано-Франківськ,
вул. Вовчинецька, 225/5.
Контактний телефон: (0342) 715-715; (098) 57-15-715,

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити