Чому клієнти обирають TOYOTA ?

Toyota RAV4 п’ятого покоління отримав найкращі характеристики своїх попередників. Автомобіль представлено з двома повністю новими високоефективними двигунами родини Dynamic Force: бензиновим двигуном 2,0 л* (173 к.с.) або гібридною силовою установкою 2,5 л* (218 або 222 к.с.) у п’яти комплектаціях на вибір. Повноприводний RAV4 Hybrid оснащено новітньою гібридною системою повного привода AWD-i, позашляхові можливості якої були значно покращені.

 

Нормально, що людина вибирає для себе все найкраще. В кожного смаки індивідуальні. Це стосується також і вибору авто . Особисто мені найбільше подобається RAV4 Hybrid.

ТАРАС РОМАНІВ – власник RAV4 Hybrid, IT-спеціаліст.

 

 • Чому саме TOYOTA RAV4 Hybrid?
 • Все почалося із того, що ми з дружиною вирішили оновити наше сімейне авто. Після довгих роздумів, у висновку прийшли до того, що нам найбільш доречним зараз буде кросовер середніх розмірів. Раніше ми використовували для пересування Toyota Corolla. Це був чудовий автомобіль: досить комфортний та дуже надійний – проблем не було ніяких. Але ж завжди хочеться чогось кращого, тому ми були відкриті і до інших пропозицій. Випробували чимало авто тест-драйвом, візуально передивилися ще більше, проте вибір свій зробили саме на користь Toyotа.

 

 • Що саме стало фінальним штрихом вибору?
 • Загалом, про новий Toyota RAV4 я дізнався ще давно – переглянув відео із презентації в Нью-Йорку минулого року. Вже потім, після багатьох місяців очікування, вдалося побачити його на власні очі. Під час тест-драйву одразу сподобалася потужна гібридна установка,зв’язок мотору та трансмісії і те, як автомобіль поводить себе на дорозі. Існує стереотип, що гібридні автомобілі – повільні та не цікаві. Відверто, тут зовсім все по-іншому. Ти сідаєш за кермо RAV4 Hybrid і відчуваєш, що він немає конкурентів між собі подібними.

 

 • Що найбільше подобається у дизайні машини?
 • Це друге, що мені найбільше в ній сподобалось. Автомобіль дивиться набагато цікавіше та (по секрету) дорожче ніж він насправді коштує. Мені дуже подобається салон та сидіння в автомобілі. Вони cтильні та дуже комфортні. Виробникові вдалося поєднати сучасний дизайн із відмінною системою керуванням. Не можу не відмітити шасі: тут набагато краща підвіска ніж в інших кросоверах, які мені доводилося тестувати. Досить потужна модель, якою ще дуже приємно керувати в міській метушні. Думаю, водії мене тут зрозуміють.

 

 • Ваш автомобіль виправдовує себе стосовно розходу палива?
 • Я дуже задоволений тим, скільки він витрачає пального, зважаючи на потужність та розміри автомобіля. Звичайно, розхід не такий, як вказує виробник у офіційних характеристиках, але ж і їздимо ми не в ідеальних умовах. Насправді, все сильно залежить від умов на дорозі – а вони нас не найкращі, і цим все пояснюється. Той розхід, який є в мене сьогодні під час їзди по місту є майже вдвічі меншим ніж в інших автомобілях цього класу.

 

 • Якщо говорити про обслуговування, то машина потребує багато уваги до себе?
 • Зараз я на ній проїхав тільки 800 кілометрів й ще нічого не можу конкретно сказати, але думаю все буде добре. Згадуючи попереднє авто Toyota Corolla: все було добре, за час експлуатації не було жодних поломок, а спеціалісти сервісного центру «Класик-Авто» вчасно робили діагностику, сервісне обслуговування та надавали якісну консультацію. Рекомендую!

 

 • Коли Ви сіли на тест-драйві у RAV4 Hybrid, то яка була перша емоція чи відчуття?
 • Я дуже люблю автомобілі, цікавлюся ними “від і до”. Тому в мене не було сліпих емоцій в процесі вибору. Звичайно, що я зрадів, коли придбав нову машину, але вибір цей зробив дуже і дуже обдумано, а тому досить спокійно.

 

 • Тарасе, можете дати пораду всім тим, хто хоче собі купити RAV4 Hybrid, але ще сумнівається?
 • Якщо Ви хочете придбати собі якусь машину, то запишіться та пройдіть тест-драйв. Якщо ще є сумніви, то прийдіть на тест-драйв вдруге. Як правило, після другого тестування починаєш більше відчувати та розуміти автомобіль. Якщо хочете RAV4, то не пожалійте коштів та купіть RAV4 Hybrid. Він дійсно дуже крутий, а щоб в цьому переконатися, то просто в нього потрібно сісти та відчути.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити