Чому клієнти обирають TOYOTA ?

Міський кросовер C-HR від Toyota із переднім приводом та двигуном 1,2 D-4T, з коробкою передач Multidrive S ( варіатор ), потужністю у 116 к.с. (85 кВт) та об`ємом багажника – 297 л. Цей автомобіль надзвичайно ефективний та продуктивний. Окрім цього, він має спортивний вигляд з агресивними бамперами, м’язистими колісними арками, ефектним дахом, що ніби висить у повітрі, елегантним спойлером над кришкою багажника та складними виштамповками на боковинах.

 

Ольга Кремінська – візажист, власниця  TOYOTA CHR

 

– Чому саме Ви вирішили стати власницею TOYOTA CHR?

– В мого чоловіка модель марки TOYOTA і ми так вирішили, що другий автомобіль також буде цієї фірми. Я ще не мала достатньо великого досвіду у водінні, коли ми вже були на фінальній стадії вибору моделі  й практично визначилися із тим, що саме це буде. Тому я довірила вибір своєму чоловікові й він особисто випробовував CH-R на тест-драйві. Звісно, що я була присутня та сиділа поруч. Будучи навіть тільки пасажиром – мені ще тоді все дуже сподобалось. Я сіла в автомобіль і зрозуміла, що це моє. Я хочу таку машину. Комплектація та неймовірно стильний дизайн.

Що саме в кінці так вплинуло на Вас, що ви остаточно визначилися, що це буде CHR?

Для мене дуже важлива марка автомобіля, адже це засіб пересування, який допомагає мені швидко вирішувати справи та всюди встигати. Мене підкорив, якщо можна так сказати, космічний дизайн моделі. Зокрема, машина дуже добре оснащена технічно, адже моє авто має бути не тільки стильним, а й вміти бездоганно пересуватися нашими дорогами. Поруч зі мною завжди моя донечка, тому ключовим критерієм тут була безпека. Комфортні та зручні сидіння як для водія, так і для інших пасажирів. Великий плюс – сенсор освітлення. Окрема любов – підігрів керма, адже взимку це так необхідно.

– Чому саме вирішили придбати автомобіль у білому кольорі, а не в чорному чи червоному?

Вже два роки пройшло з часу, як ми придбали автомобіль. Я, як і всі дівчата, хотіла вже і негайно (сміється). Хотілось вже набиратись водійського досвіду та вчитись. Я бачила себе в цій машині, тому вона була першою і вона була тільки в білому кольорі. Сьогодні, я ні про що не жалію. Білий колір  – це красиво. Я думала, що її прийдеться дуже часто мити, але ні. Автомобіль та його колір не впливають на забруднення.

– Чи виправдовує себе автомобіль стосовно сервісного обслуговування?

– Абсолютно! В офіційному сервісі «Класик-Авто» завжди та про все попереджають. Нагадують коли потрібно пройти плановий огляд чи підготуватись до нового сезону. Завжди вчасно та компетентно консультують, якщо виникають питання. Втім, автомобіль повністю відповідає заявленим характеристиками виробника. Він економічний в самому місті й дуже мало використовує пального за його межами.

На останок, дайте пораду всім тим людям, які хочуть придбати TOYOTA CHR, але ще вагаються?

Тут єдина порада. Варто сісти хоча б один раз у бажане авто, адже так зразу відчуваєш чи це твій автомобіль, чи тобі в ньому комфортно та безпечно. Обов`язково почніть Ваше знайомство до покупки. Запишіться на тест-драйв. Зверніться до офіційного представника, проконсультуйтесь із професіоналами. Як зробили ми із чоловіком у «Класик-Авто». Все на найвищому рівні: від першого візиту в салон й до останнього оформленого документу на покупку. Це автомобіль і він повинен бути для Вас трішки другом, дещо тилом та просто милувати око в похмурий день.

 

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити