Корпоративні продажі

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик Авто» — офіційний дилер Toyota в Івано-Франківській області, сучасний автомобільний центр, що розпочав свою успішну діяльність в 2007 році, і пропонує послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів.

До Вашої уваги – повний модельний ряд офіційно представлених в Україні автомобілів Toyota, доукомплектація оригінальними аксесуарами та додатковим устаткуванням, широкий вибір оригінальних запчастин, регламентний технічний огляд, поточний або кузовний ремонт, шиномонтаж.

Висока якість обслуговування досягається завдяки сучасному обладнанню та висококваліфікованому персоналу.

Корпоративні клієнти завжди знаходяться в центрі уваги ТзОВ «Класик-Авто», і отримують спеціальні умови при купівлі та сервісному обслуговуванні автомобілів. Ми пропонуємо гнучку систему знижок – чим більше автомобілів Ви купуєте, тим вигідніші умови придбання.

На постійній основі в компанії діє програма «Тойота Кредит» та партнерські угоди з банками та лізинговими компаніями, що дозволять Вам на унікально вигідних умовах придбати обраний автомобіль в кредит або лізинг.

Завдяки програмі «Тойота страхування» Ви можете застрахувати свій автопарк за вигідними, прозорими та доступними тарифами, при настанні страхового випадку ремонт автомобіля буде здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

Наші клієнти мають можливість придбати новий автомобіль взамін старого по системі Trade in. Ви сплачуєте лише різницю між вартістю старого автомобіля, який оцінюють наші фахівці, і обраного Вами з широкого модельного ряду Toyota нового автомобіля.

На всіх етапах придбання і обслуговування до Ваших послуг кваліфіковані менеджери, що допоможуть Вам у вирішенні будь-яких запитань,виникаючих в процесі роботи
Контакти:

76006, м.Івано-Франківськ, Вовчинецька, 225/5
0(342)71-10-10, 0(68) 033-22-83

Фахівець по роботі з корпоративними клієнтами

Шмігель Роман Дмитрович

Аргументи на користь придбання автомобіля Toyota

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовано на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.

 • Якість

  Для компанії «Тойота» якість — це спосіб життя. Саме тому ваш автомобіль Toyota було ретельно перевірено на відповідність найсуворішим нормативам якості.

 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх автомобілях марки Toyota, як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!

 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.

 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити