Highlander

Останнє слово у міській витонченості

Спож. пального
від

9,5

л/100 км

Макс. потужність
до

249

к. с.

Показати офіційне попередження

Автомобіль Highlander. Елегантний позашляховик для сучасного життя.

Новий автомобіль Highlander заявляє про себе, де б ви не були. Елегантний дизайн, якісний інтер'єр і передові технології роблять його останнім словом у міський витонченості. Поєднання абсолютно нового 3,5-літрового бензинового двигуна і 8-ступінчастої автоматичної коробки передач (можливий також 2,7-літровий двигун) надає процесу водіння плавності і чіткості, незалежно від того, чи то міська місцевість, чи сільська.

Фотодобірка

Надійність та гарантія


Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

pic1

Гарантія виробника


Надається новим автомобілям Toyota на 3 роки або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше.


Корозія поверхні чи пошкодження лакофарбованого покриття


на випадки корозії поверхні чи пошкодження лакофарбового покриття на будь-яких пофарбованих деталях кузова внаслідок дефектів матеріалів чи виробництва 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати видачі) Автомобіля першому власнику, яка фіксується в книжці «Сервіс та Гарантія».

на випадки корозії поверхні чи пошкодження лакофарбового покриття на пофарбованій поверхні вантажного відділення моделі Toyota Hilux кузова внаслідок дефектів матеріалів чи виробництва 12 (дванадцять) місяців або 20 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати видачі) Автомобіля першому власнику, яка фіксується в книжці «Сервіс та Гарантія».


Оригінальні аксесуари


на оригінальні аксесуари Toyota, що встановлені під час передпродажної підготовки автомобіля у Дистриб’ютора або під час передпродажного сервісу у Дилера до продажу кінцевому покупцеві, поширюється базова гарантія строком 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, яка з умов настане раніше. Термін починається з дати продажу (дати видачі) автомобіля першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці «Сервіс та Гарантія». При придбанні та встановленні оригінального аксесуара впродовж дії гарантійного терміну експлуатації автомобіля дія гарантії на такий оригінальний аксесуар визначається залишковим строком гарантії на автомобіль, але не менше, ніж 12 (дванадцять) місяців з дати встановлення. На оригінальні аксесуари, придбані та встановлені у Дилера по завершенню гарантійного терміну експлуатації автомобіля, гарантія дійсна впродовж 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу з дати встановлення на автомобіль, яка фіксується в книжці «Сервіс та Гарантія».

на оригінальні запасні частини та/або аксесуари, встановлені Дилером під час гарантійного ремонту, гарантійний термін збігає одночасно з закінченням гарантійного терміну експлуатації Автомобіля.

pic1

Гарантія на акумулятори гібридних систем


Надається з кожною гарантією на гібриди Toyota на термін до 5 років або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше.

Лише авторизовані сервіс-центри Toyota, лідера гібридних технологій, можуть забезпечити відповідний рівень обслуговування для вашого гібрида. В рамках щорічної діагностики гібридів наші фахівці перевіряють гібридну систему і складають звіт про стан вашого автомобіля.

На Гібридну систему гарантійний термін складає 60 (шістдесят) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати видачі) Автомобіля першому власнику, яка фіксується в книжці «Сервіс та Гарантія».

На оригінальну акумуляторну батарею гарантійний термін складає 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати видачі) Автомобіля першому власнику, яка фіксується в книжці «Сервіс та Гарантія», за умови дотримання правил експлуатації стартерних акумуляторних батарей, наведених в посібнику користувача.

pic1

Допомога в дорозі «Toyota Assistance»


З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Assistance протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Assistance, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

Аксесуари

Відкрийте для себе асортимент аксесуарів, розроблених спеціально для Highlander в комплектації Elegance , та створіть свій, унікальний, автомобіль Toyota.

Cтворити свій Highlander

Комплектація і ціна

Ціни на авто які перебувають на території України

Комплектація Highlander Elegance Highlander Premium
3.5 D-4S, 8 A/T, AWD (повний привід), 5-дв. універсал, 7 місць  1 379 700 UAH  1 672 650 UAH

Ціни на авто які можуть бути замовлені у виробництво

Комплектація Highlander Elegance Highlander Premium
3.5 D-4S, 8 A/T, AWD (повний привід), 5-дв. універсал, 7 місць  1 447 152 UAH  1 754 424 UAH

Додаткова інформація про автомобіль Toyota Highlander:

Аргументи на користь придбання автомобіля Toyota

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовано на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.

 • Якість

  Для компанії «Тойота» якість — це спосіб життя. Саме тому ваш автомобіль Toyota було ретельно перевірено на відповідність найсуворішим нормативам якості.

 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх автомобілях марки Toyota, як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!

 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.

 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.

Повернутися
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити