Camry

Успіх, це лише початок

Спож. пального
від

6,4

л/100 км

Макс. потужність
до

181

к. с.

Показати офіційне попередження

Нова Toyota Camry. Успіх, це лише початок.

Рухайтеся назустріч успіху в новій Toyota Camry. Її стильний зовнішній вигляд та експресивна динамічність – ідеальне рішення для автомобіля бізнес-класу. Оптимізація цього самовпевненого седана надає йому дивовижної стійкості на дорозі та ще більшого відчуття керованості. Надсучасні технології, майстерне виконання та простора конструкція салону даруватимуть можливість подорожувати зі стилем.

Фотодобірка

Головні ознаки

Стильний дизайн

Стильний дизайн

Це елегантний та стильний автомобіль бізнес-класу, самовпевнений седан з неймовірною динамікою руху. Незалежно від ракурсу споглядання, силует Camry завжди залишається пізнаваним на шляху.

Неймовірна динамічність

Неймовірна динамічність

З допомогою нової глобальної модульної архітектури Toyota New Global Architecture (TNGA) було підвищено рівень безпеки та вдосконалено водіння, що передбачає захоплюючу експлуатацію та використання нових технологій з інтуїтивним інтерфейсом. Було оптимізовано кожен аспект автомобіля, починаючи від посилення звукоізоляції, та завершуючи зниженням капота й оновленням приладової панелі, з метою покращення видимості

Неймовірна динамічність

Підготовлений до захисту

Система Toyota Safety Sense – комплексний набір обладнання для безпеки, який обіцяє цілковитий спокій як у місті так і поза його межами. Завдяки радарним датчикам та камерам, розташованим навколо автомобіля, новий Camry покликаний захищати водія та пасажирів так, як ніколи раніше.

pic1

Безкомпромісна конструкція

Новий розкішний салон Camry поєднує такі бажані майстерне виконання, простір і практичність. Новітні технології відображають усю необхідну інформацію, полегшуючи процес керування, та дозволяють завжди залишатися на зв’язку.

Комплектація і ціна

Ціни на авто які перебувають на території України

Комплектація Camry Comfort Camry Elegance Camry Prestige Camry Premium
2.5 Dual VVT-i, 6 A/T, 4-дв. седан, 5 місць

794 276 UAH

868 490 UAH 928 340 UAH 1 063 734  UAH
2.5 Dual VVT-i, 6 A/T, 4-дв. седан, 5 місць (з панорамним дахом) 1 108 688 UAH
2,5 л Hybrid Dual VVT-i ( 218 к.с.) Варіатор e-CVT з електронним керуванням 984  466 UAH 1 097 516 UAH

Ціни на авто які можуть бути замовлені у виробництво

Комплектація Camry Comfort Camry Elegance Camry Prestige Camry Premium
2.5 Dual VVT-i, 6 A/T, 4-дв. седан, 5 місць

762 505  UAH

833 750 UAH 891 206 UAH 1 021 184 UAH
2.5 Dual VVT-i, 6 A/T, 4-дв. седан, 5 місць (з панорамним дахом) 1 064 340 UAH
2,5 л Hybrid Dual VVT-i ( 218 к.с.) Варіатор e-CVT з електронним керуванням 945 087 UAH 1 053 615 UAH

Аргументи на користь придбання автомобіля Toyota

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовано на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.

 • Якість

  Для компанії «Тойота» якість — це спосіб життя. Саме тому ваш автомобіль Toyota було ретельно перевірено на відповідність найсуворішим нормативам якості.

 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх автомобілях марки Toyota, як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!

 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.

 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.

Повернутися
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити