C-HR

В ІДЕАЛЬНОМУ ПОТОЦІ

Гібрид

Спож. пального
від

3,6

л/100 км

Макс. потужність
до

122

к. с.

Спож. пального
від

5,4

л/100 км

Макс. потужність
до

148

к. с.

Показати офіційне попередження

TOYOTA C-HR. КРОСОВЕР, ЩО РУХАЄТЬСЯ МІСЬКИМ ЖИТТЯМ.

Цілковито новий Toyota C-HR, чуйний та захоплюючий, завдяки прекрасному скульптурному дизайну кросовера, неодмінно стане гармонійною складовою активного життя. Забудьте про безперервні зупинки - прийшов час знайти ідеальний рух вашого міста за кермом нового Toyota C-HR.

Фотодобірка

Головні ознаки

pic1

URBAN STYLE

Стильний та сучасний, виважений та вибагливий, огранений немов діамант, автомобіль Toyota C-HR затьмарить усе. Елегантний, палкий, вишуканий – кожний сантиметр Toyota C-HR наповнений енергією та зрілістю. Здається, що він рухається, навіть коли стоїть на місці.

pic1

Рухайтесь міським життям

Створений конструкторами з жагою до перегонів у жилах, автомобіль Toyota C-HR поєднує спритність динамічного хетчбека та комфорт позашляховика. Натисніть на газ і миттєво відчуйте прискорення; поверніть кермо, та освідомте лінійність та чуйність; а з технологією Toyota Safety Sense ви будете захищеними за будь-яких умов.

pic1

Майстерно створений з думкою про Вас

Шкіряні сидіння, оздоблення преміум-класу – кожна деталь інтер'єру Toyota C-HR повністю унікальна, усі деталі майстерно поєднуються одна з одною. Пасажирський відсік плавно розширюється до кабіни водія, і все під вашим контролем. Всередині Toyota C-HR лише один акцент: це ви.

Комплектація і ціна

Ціни на авто які перебувають на території України

Комплектація C-HR Active C-HR Style C-HR Premium
1.2 D-4T, Multidrive S (варіатор) 779 760 UAH
1.8 Hybrid, e-CVT 735 750  UAH
2.0 Hybrid, e-CVT 917 460 UAH 957 960 UAH
1 012 230 UAH

Ціни на авто які можуть бути замовлені у виробництво

Комплектація C-HR Active C-HR Style C-HR Premium
1.2 D-4T, Multidrive S (варіатор) 817 881 UAH
1.8 Hybrid, e-CVT 899 726 UAH
2.0 Hybrid, e-CVT 962 313 UAH 1 061 716 UAH

 

Додаткова інформація про автомобіль Toyota C-HR:

Аргументи на користь придбання автомобіля Toyota

 • Захист довкілля

  Технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище, застосовано на всіх наших автомобілях, не лише на гібридних. Це лише один із способів нашого відповідального ставлення до цього питання.

 • Якість

  Для компанії «Тойота» якість — це спосіб життя. Саме тому ваш автомобіль Toyota було ретельно перевірено на відповідність найсуворішим нормативам якості.

 • Гарантія

  Ми хочемо, щоб наші клієнти були на стільки ж впевнені у своїх автомобілях марки Toyota, як і ми самі. Завдяки комплексній гарантії ви можете не сумніватися у цьому!

 • Офіційний сервіс

  Оскільки ми знаємо ваш автомобіль краще за будь-кого іншого, ми зробимо все, щоб він їздив саме так, як він має це робити.

 • Кредитування

  Ми допоможемо вам оформити кредит на придбання нового автомобіля, завдяки чому вам лишається лише зробити правильний вибір моделі для себе.

Повернутися
Повернутися назад
Повернутися назад
Дзвінок
+
Відправити