Тест-драйв

Хочемо Вам запропонувати унікальну можливість — онлайн запис на Тест-Драйв. Заповніть будь-ласка форму наведену нижче та з Вами зв’яжеться консультант з продажу.

В Тойота центрі Івано-Франківськ «Классік-Авто» представлений весь модельний ряд офіційної Toyota, i кожен клієнт, який має досвiд керування авто, може власноруч протестувати будь-який з представлених автомобiлiв та відчути всі переваги та бездоганну якість Toyota. Для проведення тест-драйву треба лише мати при собі посвідчення водія та заповнити анкету.

Під час поїздки Вас буде супроводжувати досвідчений інструктор, який допоможе Вам швидко зорієнтуватися в автомобілі.Зазначена вами інформація не буде передана третім особам та буде використана лише для відповіді на ваше повідомлення

Загальні питання

Ми завжди прагнемо надавати на сайті всебічну та актуальну інформацію. Якщо у вас виникли запитання, на які ви не знайшли відповідь на сайті, бажаєте щось нам порадити або висловити критику, заповніть поля цієї форми, щоб написати у відділ з обслуговування клієнтів Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик Авто».

Будь ласка, заповніть всі поля, відмічені зірочкою.
Вказана вами інформація не буде передана третім особам та буде використана лише для відповіді на ваше повідомлення.

Відділ продажу

За допомогою форми нижче Ви можете сконтактувати із спеціалістами відділу продажу

Будь ласка, заповніть всі поля, відмічені зірочкою.Відділ запчастин

За допомогою форми нижче Ви можете сконтактувати із спеціалістами відділу запчастин

Будь ласка, заповніть всі поля, відмічені зірочкою.Відділ обслуговування

За допомогою форми нижче Ви можете сконтактувати із спеціалістами відділу обслуговування

Будь ласка, заповніть всі поля, відмічені зірочкою.