Гарантія

Три роки або 100 тис. км

На автомобілі марки Toyota, що були придбані у офіційних дилерів Toyota в Україні, надається гарантія терміном на три роки або на 100 тис. км пробігу (в залежності від того, що настане раніше). Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобілів здійснюється лише на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

Відповіді на найпоширеніші запитання

Хто є гарантом?

Компанія Тоуоtа гарантує, що цей транспортний засіб було виготовлено за найвищими стандартами компанії Тоуоtа, та що його було ретельно перевірено перед доставкою. Вповноважений дилер компанії Тоуоtа засвідчує факт такої перевірки штампом на сторінці сертифіката контролю якості в цій брошурі.

Скільки триває гарантія?

Гарантія надається на 3 роки або 100 тис км пробігу.

В яких країнах умови гарантії поширюється на мій автомобіль Тоуоtа?

Умови гарантії компанії Тоуоtа, які висвітлюються в цій брошурі, є чинними на території України. Якщо ви маєте намір подорожувати іншими країнами, радимо вам звернутися до вашого вповноваженого дилера за додатковою інформацією.

Коли починається дія гарантії?

Період гарантії починається з моменту доставки транспортного засобу першому покупцеві або обчислюється від дня укладення договору купівлі-продажу.

Чи стягується плата за ремонт мого автомобіля Тоуоtа під час гарантійного періоду?

Ні. Ваш вповноважений дилер компанії Тоуоtа здійснює будь-який ремонт за цими гарантійними умовами без оплати за запасні частини та працю. Запасні частини можуть (на розсуд компанії Тоуоtа) або ремонтуватися, або замінюватися.

Чим обумовлюється ця гарантія?

Ви маєте забезпечити технічне обслуговування транспортного засобу згідно з вимогами та вказівками виробника, які викладено у посібнику власника. Невиконання цієї умови позбавляє гарантію чинності щодо позицій, пов’язаних із технічним обслуговуванням.

Ви відповідаєте за ведення будь-яких документів, необхідних для доказу того, що таке технічне обслуговування проводилось.

У випадку дефектів, що вимагають гарантійних робіт, ви маєте якнайскоріше доставити ваш транспортний засіб до вповноваженого дилера компанії Тоуоtа. Це робиться з метою уникнути поглиблення дефектів та запобігти більш витратному ремонтові у порівнянні з тим, який вимагався б спочатку.

Що станеться у випадку, якщо я продам свій автомобіль Тоуоtа?

Гарантія компанії Тоуоtа автоматично та безоплатно переходить до наступних власників.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад