Сервісний центр

Коли Ви обираєте автомобіль марки Toyota – Ви обираєте бездоганну якість, швидкість і комфорт. Ці ж принципи лежать в основі роботи нашого сервісного центру компанії Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто».
Політика компанії Тойота Центр Івано-Франківськ “Класик-авто”- пропонувати клієнтам тільки найкраще! Тому ми з особливою гордістю говоримо про те, що наш сервісний центр відповідає всім вимогам концерну Toyota Motor Corporation.

Сервісний центр Тойота Центр Івано-Франківськ оснащений новітнім технологічним обладнанням та інструментами, що дозволяє нам пропонувати клієнтам увесь спектр послуг, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням автомобілів марки Toyota та Lexus і гарантувати високу якість виконуваних робіт. Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування на станції офіційного дилера дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку та надійність, закладені конструкторами в Вашу Toyota. Це також допоможе максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль.

Майстерність і досвід наших фахівців, постійно підвищують рівень своєї кваліфікації у спеціалізованому навчальному центрі Toyota Motor Corporation, дозволяють виконувати ремонт автомобілів Toyota будь-якої складності в суворій відповідності до корпоративних стандартів. Фахівці Тойота Центр Івано-Франківськ впевнені, що кількість клієнтів має зростати тільки за рахунок бездоганної якості роботи. Стабільне розширення видів послуг – наше прагнення до досконалості.

На складі запасних частин в наявності завжди є оригінальні запасні частини та витратні матеріали.

Також ви можете записатися до нас на ТО через інтернет за допомогою on-line – запису.

Офіційні дилери Замовити тест-драйв Завантажити брошури Конфігуратор
Повернутися назад
Повернутися назад